Beisbolaskaune

2% parama

Stitched_001 Jei mėgstate beisbolą, jei Jums rūpi Kauno beisbolo ateitis, jei norite prisidėti prie būsimų Kauno pergalių, paremkite Kauno mažają beisbolo lygą, skirdami 2% pajamų mokesčio.
Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Prašymą gyventojas turi pateikti apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai iki gegužės 1 d. Jums reikia tik užpildyti prašymo formą FR0512 ir iki gegužės 1 d. pristatyti į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) teritorinį skyrių.

Papildomai Jums tai nieko nekainuoja, nes pajamų mokestį jau sumokėjote pernai. Visus popierius užpildysime ir pristatysime į Valstybinę mokesčių inspekciją už Jus.

Skiriant paramą Kauno Mažajai beisbolo lygai, formoje ( Formą galite gauti čia ) būtina teisingai užpildyti šiuos langelius:

1 laukelyje nurodykite savo asmens kodą;
2 laukelyje nurodykite savo telefono numerį;
3V laukelyje nurodykite savo vardą;
3P laukelyje nurodykite savo pavardę;
4 laukelyje nurodykite savo adresą (miestas, gatvė, namo, buto numeris);
5 laukelyje nurodykite ataskaitinį mokestinį laikotarpį, t.y. kalendorinius metus, kuriais išskaičiuoto (mokėtino) pajamų mokesčio sumos dalį prašoma pervesti – 2013
6S laukelyje pažymėti varnelę;

E1 Gavėjo tipas: 2
E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas):135681285
E3 Mokesčio dalies paskirtis: (pvz.) BEISBOLO VEIKLA
E4 Mokesčio dalies dydis (procentais): 2,00 arba 1,00
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: 2016 arba 2015 arba 2014 arba 2013

Formos apačioje nepamirškite parašyti savo vardą, pavardę ir dokumentą pasirašyti. Užpildytą formą paramos davėjas gali pats pristatyti į VMI arba susisiekti su beisbolaskaune.lt komanda (telefonu +37062128673) ir mes padarysime tai už jus.

 
Paspausk LIKE ir sek mus Facebook’e:

 

Beisbolas visiems Kauno mieste