Beisbolaskaune

Kauno “Lituanica” Juodojo vikingo komandai per stiprus varžovas

2013.05.04-05. Savaitgalio varžybos parodė, kad šį kart metais Kauno “Lituanica” Juodojo vikingo komandai per stiprus varžovas.

Kaip ir dažniausiai neapsieita be keleto gynybos klaidų abejose komandose, kurias lemia abipusis nesutarimas arba stadiono kokybės nebuvimas t.y. varžybos žaidžiamos beisbolui nepritaikytoje aikštelėje.

Šeštadienį Kauno komandoje startiniu metiku pirmose varžybose visus 7 kėlinius sužaidė Audrius Beliauskas ir su gynybos pagalba neleido pelnyti vilniečiams tą dieną nei vieno taško. Varžybos pasibaigė 7 iningų (kėlinių) esant rezultatui 10:0. Vilniečių komandoje metiko pozicijoje visas varžybas lošė Eimantas Žičkus, kuris į komandą atėjo iš Vilniaus “BK Vilnius” klubo.

Sekmadienį varžybas pradėjo Aivaras Jacyna, kurį 5 kėlinyje pakeitė jaunasis komandos metikas Justinas Račkauskas. Ir vienas ir kitas metikas vilniečiams taip pat buvo neįveikiami. Juodasis vikingas ir šį kartą neturėjo progos bent kartą užminti namų bazės. Mačas pasibaigė rezultatu 11:o kauniečių naudai.