Beisbolaskaune

Užtikrinta „Lituanica“ pergalė prieš Skidelio Sugar Storm

Šeštadienį 2013.05.18 prasidėjusios varžybos žadėjo intriguojantį ir įdomų susitikimą. Kauniečių komandoje startiniu metiku varžybas pradėjo Audrius Beliauskas. Po pirmo metimo oponentui į nugarą (hit by pitch) ir hito Skidelis įsiveržė į priekį 1:0, tačiau Kaunas savo puolime atsakė visais trimis ir persvėrė rezultatą 1:3. Po pirmo kėlinio kauniečių gynyba susiėmė į rankas ir tose varžybose neleido savo varžovams daugiau pelnyti nei taško. Susitikimas pasibaigė Lituanicos pergale rezultatu 15:1.

Sekmadienį 2013.05.19 susitikimas kauniečiams klostėsi dar lengviau. Metiko pozicijoje 4 kėlinius sužaidė Justinas Račkauskas, kurį 5-ame kėlinyje pakeitė Aivaras Jacyna. Skidelio beisbolistai šiose varžybose nei karto neužmynė namų bazės ir pralošė susitikimą po 5 kėlinių 0:15.

Reikia pastebėti, kad pernai kauniečiai žaisdami išvykoje Skidelyje pralošė vienu tašku šiai komandai, todėl nuvertinti priešininko tikrai nereikėtų. Tuo labiau, kad svečių komandoje į Kauną nebuvo atvykę 4 pagrindinės sudėties žaidėjai, o pagrindinis jų metikas pirmame kėlinyje šeštadienį bėgdamas patyrė traumą ir nestartavo metiko pozicijoje.

Taigi, Kaunas įsirašė dvi lengvas pergales į savo sąskaitą ir praktiškai užsitikrino savo pozicijas tarp 4 atviro Lietuvos čempionato komandų.