Beisbolaskaune

Kaunas vėl Lietuvos beisbolo čempionai!

Finalo serija tarp Vilniaus ir Kauno kaip visada buvo įtempta ir permaininga. Šeštadienį pirmose varžybose Kauno komandoje startiniu ir visas varžybas metiko pozicijoje žaidė Marijus Dargis. Vilniečių gretose ant metiko kalno eilinį kartą jėgas išbandyti stojo ilgametis vilniečių treneris ir metikas Virmidas Neverauskas. Nuo pat varžybų pradžios Kaunas ėmėsi iniciatyvos ir jau 4 ininge pirmavo 4:0, tačiau tame pačiame kėlinyje prasileido net 5 taškus ir paleido iniciatyva iki 7 kėlinio, kai rezultatas vėl buvo persvertas “Lituanica” naudai 7:5. Tokiu rezultatu kauniečiai ir triumfavo pirmose finalo serijos susitikime.

Antras susitikimas buvo dar labiau pilnas įtampos ir nervingumo. Kauno komandoje metiku visas varžybas sužaidė Aivaras Jacyna. Vilniečių gretose jėgas išbandė  MLB peržiūrose dalyvavęs vos 15metų vilniečių metikas Marius Balandis. Buvo daug progų ir vieniems ir kitiems pelnyti taškų, tačiau ir Kaunas ir Vilnius gynyboje rodė pavyzdinį žaidimą ir atrodo jau 100 procentinėse situacijose apsigindavo be taškų. Sužaidus 9 kėlinius rezultatus tebebuvo 1:1. Deja pratesime pranašesni buvo BK ‘Vilnius” beisbolininkai ir šventė pergalę rezultatu 3:5. Finalo serija išsilygino 1:1 ir jau netrukus buvo žaidžiamos trečiosios.

Startiniu metiku trečiame susitikime Kauno komandoje visą mačą žaidė Audrius Beliauskas ir nepaliko jokių vilčių vilniečiams šiose varžybose. Vilniaus komandoje startiniu metiku  varžybas pradėjo Evaldas Žarkaitis, kuris kauniečiams šį kartą nesugebėjo pasipriešinti. Po 9 kėlinių varžybas rezultatu 9:1 laimėjo Kauno “Lituanica” ir antrus metus iš eilės tapo atvirojo Lietuvos beisbolo čempionato nugalėtojais.

Sveikiname klubo žaidėjus, trenerį Sigitą Kamandulį ir dėkojame visiems patiems ištikimiausiems Kauno komandos gerbėjams už kantrybę ir palaikymą finalo serijoje.

Pirmasis ir vienintelis taškas

Picture 1 of 7

Sorry, the comment form is closed at this time.

Beisbolas visiems Kauno mieste