Beisbolaskaune

Radviliskio taurė

RadvTaurė Turnyre turėjo garbės sudalyvauti dvi Vilniaus komandos, Utenos, Radviliškio, Kauno ir svečiai iš Rygos. Kauno komanda pirmose runtynėse tik 1:0 paskutiniame kėlinyje pralošė Vilniaus jaunimo komandai ir turnyro pradžioje patyrė pirmą pralaimėjimą. Antrose varžybose su savo Lietuvos čempionato priešininkais Vilniaus BK komanda sekėsi kur kas geriau. Rungtynės laimėtos 4:5 ir puiki užsivedanti nuotaika atrodo sugrįžo į kauniečių komandą.

Trečiose rungtynėse buvo tiesiog nušluoti “Radviliškio bėgiai”. Savo pačių aikštelėje kauniečiai pritaikė jų pačių ginklą. Tai – spartus žaidimas pastatymais ir rizika bėgime per bazes. Laimėta net 8:0.

Po dviejų pergalių ir vieno pralaimėjimo suskaičiavus praleistus taškus Kaunas išėjo į finalą su Vilniaus jaunimo komanda ir ten tiesiog padovanojo jiems pergalę 4:3. Pralaimėta vėl tik vienu tašku, tačiau suteiktas didelis entuziazmas ir viltis į ateitį Vilniaus vaikams. Kauno komanda “Radviliškio taurės” turnyre liko antra, tačiau su geriausio gynėjo prizu, kuriuo buvo apdovanotas Audrius Beliauskas.

Taigi jau tradicija tampanti “Radviliškio taurė” šiais metais iškeliavo į Vilnių. Po puikaus ir pilno judesio beisbolo norisi ypatingą padėką pareikšti turnyro organizatoriams, rėmėjams be kurių nebūtų tokios puikios beisbolo šventės.

beisbolaskaune.lt

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Beisbolas visiems Kauno mieste