Beisbolaskaune

Kaunas Litaunica U16 Prahoje liko septinti

_DSC0844 U16 amžiaus grupėje 16 komandų. Kauno komanda pateko į B grupę su Prahos Eagles (CZK), Belgium Academy North (BEL), Isreal (ISR).
Ankstyvą rytą pradėję varžybas prieš grupės favoritus iš Belgijos, Kauno beisbolininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams ir pralošė jas 20:0. Po pietų laukė antrosios varžybos prieš Prahos Eagles, jaunieji sportininkai atrodė žvalesni, gyvesni ir atsigavę po kelionės. Puikiai varžybas pradėjęs Kauno pičeris Džiugas Gavrilčikas neleido pagalvoti apie pergalę varžovams. Puikią gynybą ir puolimą demonstravę žaidėjai, laimėjo varžybas 13:3.

Lemiamos varžybos dėl patekimo į kitą etapą įvyko antrą varžybų dieną. Pičerio kalniuką užėmė Deividas Tamaševskis. Izraelio puolimas strigo Kauno gynyboje, kai tuo tarpu kauniečių puolimas buvo per “kietas”, kad varžovams pavyktu sėkmingai apsiginti. Varžyboms einant į pabaigą kauniečiai atsipalaidavę padarė keletą klaidų, kurios leido rezultatą sušvelninti, bet nepersverti. Kaunas laimi 10:6. Rezultatas džiugina , tačiau patekimas į kitą etapą nuo kauniečių nepriklausė. Paskutinės dienos varžybos Belgijos akademija su 2 pergalėmis ir Prahos 1 pergalė. Niekam netikėtu rezultatu 18:16 laimėjo Prahos komanda, tuo pačiu įvedusi sumaištį į B grupę. 3 komandos (Belgijos, Kauno, Prahos) turi po 2 pergales. Prasideda taškų prasileidimo skaičiavimas. Kaunas pagal praleistus taškus užima antrą vietą grupėje ir patenka į stipriausių komandų aštuntuką. Ketvirtfinalį Kauno komandos varžovai Vokiečių akademija, kuri kaip vėliau paaiškėjo tapo čempione. Vokiečiai Kauniečius nugalėjo be didelio vargo 20:0. Po pietų Kaunas tęsė kovą dėl 5-8 vietų. Varžovai Lenkijos rinktinė. Pičeris Norvydas Žukauskas varė į neviltį lenkus. Šiose varžybose kauniečiai atrodė stipresni, tačiau sekmė buvo varžovų pusėje. Lenkams viskas sekėsi, kas nesisekė Kaunui. Ir po pratęsimo Lenkija laimi 9:3. Kaunui lieka paskuinės varžybos dėl 7 vietos prieš Ispanijos klubą. Uraganinį puolimą pademonstravę kauniečiai trinktelėjo durimis ir baigė pergalę 9:5 ir 7 vietą turnyre.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Beisbolas visiems Kauno mieste