Beisbolaskaune

Ankstyva kova prieš Stutgarto Reds ir galimybė kovoti tik dėl 9-16 vietų

_DSC0719 Balandžio 16 – 19 d. Prahoje vyko kasmetinis Pony lygos Europos zonos kvalifikacinis turnyras, kurio laimėtojas įgyja teisę atstovauti Europą finaliniame turnyre JAV. Kauno Lituanica šiais metais dalyvavo U14 ir U16 amžiaus grupių atrankose. Priminsime, kad pernai dalyvavo tik viena U14 komanda. Pats turnyras sulaukia tokio dėmesio vien dėlto, kad tai yra pirmasis po žiemos pertraukos turnyras lauko stadionuose. Antra, šiame turnyre dalyvauja pajėgios Europos beisbolo akademijų ir klubų komandos. Tai puiki proga pasitikrinti save artėjančiam sezonui.

U14 amžiaus grupės turnyre dalyvavo 16 komandų: London Mets (D.Britanija), Gepardy Zory (Lenkija), Brest Zubrs (Baltarusija), German Academy (GER), Čekijos Akademija (Čekija), Kaunas Lituanica (Lietuva), Stuttgart Reds (Vokietija), Rakousko (Austrija),Tempo Titans (Čekija), Eagles Praha (Čekija), El Llano BC (Ispanija), Ukraine (Ukraina), Belgium Academy North (Belgija), North Stars (Rusija), Vilnius BC (Lietuva), Serbia (Serbija). Visos komandos suskirstytos į 4 pogrupius. Kaunas į vieną pogrupį pateko kartu su Stuttgart Reds (Vokietija), Ukraine (Ukraina) ir London Mets (D.Britanija).

Startinis susitikimas buvo pats nesėkmingiausias U14 Lituanica komandai – pralaimėta prieš Stutgart Reds 0:10. Antrasis sustikimas tą pačią dieną turėjo būti žaidžiamas prieš Kijevo ekipą iš Ukrainos. Pastaroji atvyko į turnyrą stipriai pavėlavus ir pagal skirtą laiką varžyboms 90min, buvo likę tik 15min. Per tokį laiką spėta sužaisti tik vieną kėlinį po kurio rezultatas buvo 2:1 kauniečių naudai. Toks rezultatas ir buvo užskaitytas kaip galutinis. Kaunas įsirašė vieną pergalę į savo sąskaitą. Trečiasis susitikimas prieš Londono Mets ekipą buvo labiausiai įtemptas per visą turnyrą. Nors Mets buvo laikomi favoritais, tačiau Kauno vaikinai privertė nerimauti visus tuomet buvusius stadione. Naują kėlinį komandos pradėjo likus 5 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos ir esant 5:4 kauniečių pranašumui. Deja, keletas klaidų lemiamu momentu lėmė galutinį rezultatą 6:5 Londono ekipos naudai. Po grupės varžybų pirmą vietą užėmė Londono Mets. Kaunas, Kijevas ir Stuttgartas surinko po vieną pergalę, tačiau praleistų taškų skaičius į antrą vietą pastūmėjo Ukrainos komandą. Kaunas liko treti ir su galimybe žaisti tik dėl 9-16 vietų.
Ketvirtasis susitikimas prieš Gepardy Zory ekipą iš Lenkijos laimėtas 10:5, o penktasis prieš Bresto Zubrs iš Baltarusijos net 13:2.
Iškovoję tris pergales ir patyrę du pralaimėjimus Kauno Lituanica U14 komanda turnyre iškovojo garbingą 9 vietą. Galutinė turnyrinė lentelė: 1.Rakousko (AUT) 2.Česká Akademie (CZE) 3.German Academy (GER) 4.London Mets (GBR) 5.Vilnius-Sugar Storm (LTU) 6.El Llano BC (ESP) 7.Israel (ISR) 8.Ukraine (UKR) 9.Kaunas baseball (LTU) 10.Brest Zubrs (BLR) 11.Belgium Academy North (BEL) 12.Poland (POL) 13.North Stars (RUS)14.Stuttgart Reds (GER). 15.Serbia (SRB). 16.Eagles Praha (CZE).
statisticU14

Sorry, the comment form is closed at this time.

Beisbolas visiems Kauno mieste