Beisbolaskaune

Pirmosios Lituanica U12 pergalės čempionate

_DSC0775 Prasidėjo 2015 metų Lietuvos berniukų amžiaus grupės (U12) beisbolo čempionatas. Šiais metais jame kovos 5 komandos. Tai Kauno Lituanica, Utenos Vėtra, Druskininkų Sporto Vilkai, BK Vilnius ir Radviliškio “Bėgiai”. Praėjusį trečiadienį savo pirmąsias sezono varžybas Kauno Lituanica U12 pradėjo išvykoje prieš Utenos “Vėtra” komandą. Sužaistos dvi varžybos. Nuo pat pirmųjų žaidimo akimirkų iniciatyva priklausė kauniečiems. Jaunieji Utenos beisbolininkai nesugebėjo stipriau pasipriešinti Lituanicos vaikams. Abu susitikimus rezultatais 10:1 ir 10:5 laimėjo Kaunas.

Vos už poros dienų Kaunas šį kartą jau savo namų aikštelėje priėmė svečius iš Druskininkų. Susitikimą pradėję susikaupę kauniečiai greitai įgijo solidžią taškų persvarą ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido iki susitikimo pabaigos. Varžybos laimėtos 15:0. Antros dienos varžybos taip pat staigmenų nepateikė. Jas kauniečiai vėlgi nesunkiai laimėjo rezultatu 15:0.

Sekančios varžybos numatytos 05.13 Kaune prieš Radviliškio “Bėgiai” ekipą. Varžovai kolkas yra sužaidę tik dvi varžybas prieš BK Vilniaus ekipą ir iškovoję vieną pergalę ir patyrę vieną pralaimėjimą. Varžybų pradžia numatyta 2015.05.13 16val. 00 min.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Beisbolas visiems Kauno mieste