Beisbolaskaune

Utenos beisbolo žiemos turnyras 2016

IMAG0439 Praėjusį savaitgalį Utenoje virė beisbolo kovos. Pagrindinėje Utenos sporto arenoje vyko tarptautinis uždarų patalpų beisbolo turnyras, kuriame varžėsi dviejų amžiaus grupių (U12 ir U15) komandos. Savo jėgas išbandyti susirinko komandos iš Utenos, Kauno, Vilniaus, Radviliškio, Minsko ir Bresto. Kauniečiai dalyvavo su viena U12 ir U15 amžiaus grupių komandomis.

Grupės varžybose U12 jaunieji Kauno beisbolininkai iškovojo 3 pergales prieš Uteną, Radviliškį, Minską ir patyrė du pralaimėjimus prieš Vilniaus ir Bresto ekipas. Toks rezultatas leido Kauno komandai kovoti dėl trečios vietos turnyre. Mažajame finale jaunieji kauno beisbolininkai rezultatu 3:0 įveikė Radviliškio vaikus ir iškovojo trečią vietą.

IMAG0441 Kauno jaunučių U15 komanda šiame turnyre nugalėjo Bresto, Utenos, Radviliskio ir patyrė pralaimėjimus prieš BK Vilnius ir Minsko ekipas. Toks rezultatas kauniečiams nulėmė patekimą į finalą. Deja, finale tik minimalia persvara 0:1 teko pripažinti BK Vilnius pranašumą. Iškovota antra vieta.

Galutinis pasiskirstymas U12 amžiaus grupėje:
1. Brestas; 2. BK Vilnius; 3. Kaunas Lituanica 4. Radviliškio Bėgiai; 5. Minskas; 6. Utenos Vėtra;
Galutinis pasiskirsymas U15 amžiaus grupėje:
1. BK Vlilnius; 2. Kaunas Lituanica; 3. Brestas; 4. Radviliškio Bėgiai; 5. Utenos Vėtra; 6. Minskas;

Sorry, the comment form is closed at this time.