Beisbolaskaune

“Lituanica” vėl triumfavo Lietuvos beisbolo čempionate

furnesta Pasibaigė 2016 metų Lietuvos vyrų beisbolo čempionatas, kurio finalo serijoje kaip ir pernai iškovoję 3 pergales iš eilės (7:5, 4:0, 12:3) triumfavo Kauno “Lituanica” beisbolininkai. Tiesa, šiais metais serija nebuvo tokia lengva kaip pernai. Pirmą serijos susitikimą “Lituanica” pradėjo be trijų pagrindinių

starto žaidėjų (A.Dankovskio, M.Dargio ir A.Stravinsko). Rungtynių metu pirmavo tai viena, tai kita komanda, tačiau galutinis rezultatas po 9 kėlinių buvo 7:5 kauniečių naudai. Antrame susitikime Vilniuje tiek įtampos nebuvo, nors “Lituanica” pelnė ir mažiau taškų. Gynyba žaidė užtikrintai ir neleido vilniečiams pelnyti, nei vieno taško (galutinis rezultatas 4:0). Trečiose finalo varžybose Kauno komanda žaidė stipriausia sudėtimi. Vilniaus ekipa priešinosi kiek įstengė ir tik 7 kėlinyje įvykus lūžiui, kai Kaunas rezultatą padidino nuo 4:3 iki 12:3, BK Vilnius kapituliavo.
Paklaustas apie finalo seriją Kauno komandos treneris D.Maciulevičius kalbėjo:
– Mes esam labiausiai patyrusi ir šiai dienai stipriausia komanda Lietuvoje. Aš net neabejojau, kad laimėsim finalo seriją. Tiesa, turiu pripažinti, kad tam tikrais varžybų momentais buvau sunerimęs. Vilniaus komanda šiais metais rimtai pasipriešino mums ir su visa mūsų komandos pagarba dėkojam Jiems už gerą žaidimą. Sekantis mūsų žingnis yra Interlygos finalinio ketverto varžybos, kuriame taip pat stengsimės iškovoti pirmą vietą.

Išskirtinai dėkojame mūsų komandos rėmėjui UAB “Furnesta” už paramą. Taip pat dėkojame visiems sirgaliams ir fanams palaikiusiems mūsų komandą šiame sezone ir tikimės Jūsų pagalbos ateityje.

sepiachamps2016

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Beisbolas visiems Kauno mieste