Beisbolaskaune

Sezono startas, kokio dar nebuvo – kauniečiai dar nepralaimėjo

42310963_2343268189023449_2815320602619936768_o

„Vyrai, mes dar nenugalėti. Šešios iš šešių“, – tokią žinutę telefoninio skambučio metu iš Abu Dabio pasiuntė komandos treneris Williamas Gordonas. Tokiam išsireiškimui buvo priežastis – „Lituanica“ pelnė pergalę prieš pranašesniais laikytą, Europos taurės A grupėje rungtyniaujančią, Minsko komandą.

Iš tiesų sezono pradžia Kauno „Lituanica“ ekipai klostosi tiesiog nerealiai – po keturių pergalių Lietuvos čempionate atėjo laikas ir Interlygai, kurioje šį savaitgalį pavyko triumfuoti du sykius iš tiek pat galimų. Šeštadienį, etape Utenoje, nuo kauniečių kirčio rezultatu 1:3 krito „Minsk“ komanda, o sekmadienį neatsilaikė svečiai iš Latvijos – Rygos „TSI“ beisbolininkai, nusileidę 1:18.

Pirmoji rungtynių diena. Šeštadienis. 11 valanda ryto. Jau pirmajame kėlinuke kauniečiams pavyksta užpildyti visas bazes, o to pasekoje pelnyti ir 3 taškus, kuriuos po Audriaus Bieliausko bei Siegerto Flaneuro smūgių atnešė Aivaras Jacyna, Mindaugas Strimaitis ir Mantas Černauskas.

Tai buvo vieninteliai „Lituanica“ taškai rungtynėse prieš Minsko komandą, todėl galima drąsiai teigti, jog raktas į pergalę tądien buvo gynyba ir puikus komandos metikų pasirodymas. A. Bieliauskas buvo komandos baigiantysis pičeris, per tris kėlinius varžovams leidęs atmušti tris hitus bei taip išsaugojęs pergalę.

Vis dėlto startinis metikas – Norvydas Žukauskas – vertas atskiros pastraipos, mat jį be abejonių galima nominuoti naudingiausiu šio susitikimo žaidėju. Per 6 iningus 19-metis varžovams leido atmušti vos 4 hitus bei pelnyti vienintelį „Minsk“ tašką, o šį pasirodymą vainikavo 7 „strikeoutais“.

Tuo metu puolime geriausiai pasirodė jau minėtieji A. Bieliauskas (2 hitai), S. Flaneuras (1 hitas) ir Aivaras Jacyna (1 hitas).

Antrasis mačas, vykęs sekmadienį, kauniečiams buvo tarytum lengvas pasivaikščiojimas. Iš penkių sužaistų kėlinių vos viename „Lituanica“ beisbolininkai taškų nepelnė – pirmajame jau buvo atsinešę 8, antrajame pridėjo vieną, trečiajame atseikėjo 3, o ketvirtajame – 6.

Puolime labiausiai pasižymėjo N. Žukauskas, A. Jacyna ir Tomas Michalskis, atmušę po du hitus. Pastarasis prie pergalės dar prisidėjo pelnydamas 4 taškus, Mindaugas Strimaitis pridėjo 3, A. Jacyna, S. Flaneuras ir Tautvydas Vasiliauskas – po 2.

Pičeriai taip pat puikiai atliko savo darbą – nei Ugnius Navickas, mėtęs 3 kėlinius, nei Deividas Tamaševskis, pičeriavęs 2 kėlinukus, neleido varžovams atmušti hitų. Tiesa, D. Tamaševskis visgi neapsisaugojo nuo taško praleidimo.

Po pirmojo Interlygos etapo vaizdas komandų rikiuotėje džiugina – Kauno „Lituanica“ su dvejomis pergalėmis spindi turnyrinės lentelės viršūnėje.

Kauniečių dabar laukia tarpusavio mačas, vyksiantis antradienio vakarą Akademijoje. Dar nė sykio nepralaimėjusios „Lituanica Grey“ ir „Lituanica Green“ ekipos stos į kovą dėl pirmosios vietos Lietuvos čempionato turnyrinėje lentelėje. Kad ir kaip bebūtų gaila, kažkam kristi teks.

Sorry, the comment form is closed at this time.