Beisbolaskaune

„Beisbolas Kaune“ žaidėjų birža: duoklė Lietuvos beisbolininkams

Du lietuviško beisbolo entuziastai, Donatas Maciulevičius ir Domas Kamandulis, kelioms valandoms atsisėdo į tariamų Lietuvos klubų vadybininkų kėdes ir surengė šalies beisbolininkų biržą.

Emocijų pilna ir ne vieną tariamų „vadybininkų“ planą sugriovusi pirmoji „Beisbolas Kaune“ birža turėtų praskaidrinti karantino nuotaikas namuose kol kas vis dar užsidariusiai Lietuvos beisbolo visuomenei.

Tiesa, prireiks ir Jūsų pagalbos – norėtume išgirsti, kuriam iš „vadybininkų“ sekėsi geriau ir kurio komanda laimėtų? Tam sukūrėme balsavimą ir tokiu būdu norėtume išgirsti Jūsų nuomonę!

Lietuvos beisbolo čempionato biržos nuostatai:

  • Renkame Lietuvos beisbolo čempionate ar Europos taurėse su Lietuvos klubais žaidusius žaidėjus;
  • Žaidėjai nuo 2005-ųjų metų – laikotarpio, kai iš Europos beisbolo, tame tarpe ir Lietuvos beisbolo čempionato, dingo metalinės lazdos;
  • Žaidėjus renkame pagal jų geriausius žaidimo laikotarpius;
  • Komandą sudaro 14 žaidėjų – 9 pozicijų žaidėjai, 2 atsarginiai pozicijų žaidėjai (į šį skaičių gali būti įtraukiamas ir DH‘as), 3 metikai, 1 treneris;
  • Vienas žaidėjas gali būti priskiriamas tik vienai pozicijai.
  • Komandų žaidėjus renkamės pirmiausiai, vėliau dėliojame pozicijas ir mušimo eilę bei atsarginius.
  • Du žaidėjai renkasi MLB biržos principu t.y. meta moneta ir pirmajam atitenka pirmasis šaukimas. Vėliau, kad paįvairinti visą sistemą, šaukimus rinksime tokiu eiliškumu, kad kas ketvirtas – penktas šaukimai priklausys tam pačiam žaidėjui. Pavyzdžiui – 1 žaidėjas renkasi 1, 3 ir 6 šaukimus, o 2 žaidėjas renkasi 2, 4 ir 5 šaukimus bei t.t.

Tai nėra vienkartinis projektas, tą patį žadame daryti ateityje, todėl mums Jūsų nuomonė šiuo metu yra kaip niekada svarbi! Būkite sveiki!

Sorry, the comment form is closed at this time.

Beisbolas visiems Kauno mieste