Beisbolaskaune

„Lituanica Balta“ sykį laimėjo, antrąją pergalę paleido paskutiniu momentu

Šeštadienį Vilniuje svečiavęsi Kauno „Lituanicos Baltos“ (2-3) beisbolininkai iš sostinės sugrįžo su pergale kišenėje.

Pirmajame susitikime BK „Vilniaus“ (2-4) komandai rezultatu 8:9 nusileidę kauniečiai antrosiose rungtynėse atsiėmė savo – triumfavo rezultatu 6:3.

BK „Vilniui“ pergalingame mače „Lituanica Balta“ pirmavo iki septintojo kėlinio pradžios (8:6), tačiau šeimininkai pelnė 3 taškus ir taip šventė pergalę.

Laikinosios sostinės beisbolininkų gretose išsiskyrė 3 hitus pramušęs ir 0.750 atmušimo vidurkį deklaravęs Edgaras Dankovskis.

Antrųjų rungtynių pabaiga buvo sėkmingesnė kauniečiams. Nors BK „Vilnius“ po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0, „Lituanica Balta“ per trečiąjį, ketvirtąjį ir šeštąjį kėlinius pelnė 6 taškus bei šventė pergalę dvigubu pranašumu.

Arūnas Dankovskis buvo absoliutus antrojo susitikimo MVP – per 7 iningus, kuriuos praleido metiko pozicijoje, padarė 14 strikeout‘ų, varžovams leido atmušti du hitus ir pelnyti 3 taškus.

Ateinančias rungtynes „Lituanica Balta“ žais antradienį (birželio 30-ąją), 18:00 val., Akademijoje esančioje Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) aikštelėje, kur susitiks su kita laikinosios sostinės komanda – „Lituanica Žalia“.

Sorry, the comment form is closed at this time.