Beisbolaskaune

„Lituanica Žalia“ savaitgalį juto tik pralaimėjimų kartėlį

Domo Kamandulio nuotr.

Praėjusių metų Lietuvos čempionus ir šio sezono lyderius Utenos „Titanus“ (6-0) namuose priėmusi Kauno „Lituanica Žalia“ (1-4) savaitgalį užbaigė be pergalių.

Pirmajame mače, kuriame prireikė pratęsimo, „Titanai“ triumfavo 12:8, o antrajame susitikime itin daug klydę kauniečiai nusileido 0:15.

Pirmosios rungtynės atrodė lyg amerikietiški kalneliai. Po keturių kėlinukų rezultatu 4:3 pirmavusi „Lituanica Žalia“ „Titanų“ smūgio sulaukė penktajame ininge, kai svečiai pelnė 4 taškus, o per kitą savo puolimą pridėjo dar tašką – 8:4.

Visgi tuomet pabudo ir šeimininkai, kurie per šeštąjį kėlinuką surinko 4 taškus bei išlygino rezultatą (8:8). Šansą laimėti rungtynes kauniečiai turėjo ir septintajame ininge, tačiau šiuo nepasinaudojo, tad komandos nusikėlė žaisti pratęsimo.

Pridėtame kėlinyje žaidimas geriau klostėsi „Titanams“, kurie parnešė 4 taškus, Kauno ekipai taškų pelnyti neleido ir šventė pergalę.

Kauniečių gretose išsiskyrė Mindaugas Strimaitis ir Eimantas Kasperiūnas, atmušę po 2 hitus. Įdomu tai, kad „Lituanica Žalia“ rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdama daugiau hitų nei varžovai (8 prieš 6), tačiau ir suklydusi sykiu daugiau (7 klaidos prieš 6).

Antrajame mače vaizdas buvo jau visiškai kitoks – uteniškių metikas Eimantas Žičkus kontroliavo rungtynes, Kauno ekipa suklydo 8 sykius, o „Titanai“ į savo kraitį įsidėjo 7 hitus ir 15 taškų.

Šiame susitikime vieninteliai hitus atmušę Kauno komandos beisbolininkai buvo Donatas Maciulevičius, M. Strimaitis ir Nerijus Kelmelis.

Ateinančias rungtynes „Lituanica Žalia“ žais antradienį (birželio 30-ąją), 18:00 val., Akademijoje esančioje Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) aikštelėje, kur susitiks su kita laikinosios sostinės komanda – „Lituanica Balta“.

Sorry, the comment form is closed at this time.