Beisbolaskaune

Pergalę iškovoję kauniečiai nepabūgo sostinės klubo beisbolininkų

Rimtą pasipriešinimą pademonstravusi Kauno „Lituanica Žalia“ (1-2) šeštadienį namuose neleido svečiams iš sostinės išsivežti dviejų galimų pergalių ir vieną iš jų įsikrovė į savo sąskaitą.

Antrajame dienos mače Džiugo Gavrilčiko puolime ir Ugniaus Navicko gynyboje vedami kauniečiai BK „Vilniaus“ (1-3) beisbolininkus nugalėjo rezultatu 6:1.

Tiesa, pirmajame susitikime nežymiai, tačiau pranašesni buvo svečiai, kurie „Lituanicos Žaliosios“ komandą nugalėjo rezultatu 6:5.

Pergalingose rungtynėse U. Navickas pademonstravo precizišką žaidimą metiko pozicijoje ir per 7 iningus varžovams teleido atmušti 4 hitus bei pelnyti vos vieną tašką, taip prie savo pavardės statistikos blanke įsirašydamas pirmąją sezono pergalę.

Kauniečiams du taškus pelnė D. Gavrilčikas, po vieną – Mindaugas Strimaitis, Deividas Tamaševskis, Nerijus Kelmelis ir Ernestas Masaitis.

Verta pažymėti, kad pirmosiose rungtynėse „Lituanica Žalia“ atmušė daugiau hitų (7 prieš 5), tačiau suklydo lemiamu metu, o tai nulėmė vilniečių triumfą.

Žaidžiantysis treneris Donatas Maciulevičius ir Andrius Stravinskas jaunesnysis pasižymėjo „homerunais“, t.y. išmušimais iš aikštės, taip ne tik pelnydami taškus komandai, bet ir sukeldami išskirtines emocijas rungtynes stebėjusiems žiūrovams.

„Tiek pirmosiose, tiek antrosiose rungtynėse buvome stipresni, bet klydome vaikiškai. Pirmosiose rungtynėse pora klaidų kainavo itin brangiai. Antrosiose rungtynėse buvome stipresni ir tai įrodėme. Noriu pagirti Ugnių, kuris mėtė puikiai“, – kalbėjo D. Maciulevičius.

Kitas rungtynes „Lituanica Žalia“ žais ateinantį šeštadienį (birželio 27-ąją) Kaune, kur Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) aikštyne priims praėjusių metų čempionus – Utenos „Titanų“ beisbolininkus. Susitikimų pradžia – nuo 11 ir 14 valandų.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Beisbolas visiems Kauno mieste