Beisbolaskaune

„Lituanicos“ komandos aiškinosi tarpusavio santykius

Trys tarpusavio rungtynės ir be pergalių palikta Kauno „Lituanica Žalia“ (1-7) – tokią beisbolo savaitę apturėjo „Lituanica Balta“ (5-3), laimėjusi visus žaistus susitikimus.

Antradienį, birželio 10-ąją, vykusiame susitikime „Lituanica Balta“ kitai Kauno ekipai nepaliko nė menkiausios vilties ir varžovus pranoko rezultatu 10:0.

„Lituanicą Baltą“ į priekį vedė du hitus atmušęs ir du hitus pelnęs Andrius Stravinskas.

Antrosios rungtynės buvo atkaklesnės – šeštojo kėlinio pabaigoje „Lituanica Žalia“ atsiliko 3:8, tačiau „Lituanica Balta“ lemiamame kėlinyje pelnė 6 taškus ir triumfavo 14:3.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Justinas Raupėnas, kuris metiko pozicijoje per 4 kėlinius varžovams išrašė 5 strikeout‘us.

Trečiasis susitikimas nulėmė „Lituanicos Žalios“ pralaimėjimą rezultatu 0:7 dėl techninių pažeidimų rungtynių metu.

Kitą savaitgalį bendra kauniečių komanda „Lituanica“ išvyksta į Estiją ir ten varžysis Interlygos pirmenybėse.

Sorry, the comment form is closed at this time.